Home » Sport » Fotbal » Fotbal : A fost stabilit tintarul Ligii 3 . Va prezentam programul turului !

Fotbal : A fost stabilit tintarul Ligii 3 . Va prezentam programul turului !

Miercuri, 16 august, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorți pentru stabilirea programului în cele cinci serii ale Ligii 3, sezonul 2017-2018.

Ca urmare a retragerii de ultim moment a CS Unirea Jucu și CS FC Zalău, seriile au fost reconfigurate înaintea țintarului, iar echipele CS U Craiova 2 si ACSO Filiasi au fost repartizate in Seria IV !

Seria IV arata astfel :

loading...

CS Şoimii Lipova (AR)
CS Internaţional Băleşti (GJ)
ACS Ghiroda (TM)
CSM Şcolar Reşiţa (CS)
CSM Lugoj (TM)
CS Naţional Sebiş (AR)
CNS Cetate Deva (HD)
CS U Craiova 2 (DJ)
CS Gloria Lunca Teuz Cermei (AR)
ACSO Filiaşi (DJ)
CS Millenium Giarmata (TM)
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM)
ACS Şirineasa (VL)
AFC Hermannstadt 2 (SB)
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara (TM)

SERIA a IV-a
ETAPA 1
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
ACS ŞIRINEASA (VL) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CSM LUGOJ (TM)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
ACS GHIRODA (TM) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) stă
ETAPA 2
ACSO FILIAŞI (DJ) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – ACS GHIRODA (TM)
CSM LUGOJ (TM) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CNS CETATE DEVA (HD)
ETAPA 3
CNS CETATE DEVA (HD) – ACSO FILIAŞI (DJ)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ACS GHIRODA (TM) – CSM LUGOJ (TM)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CS NUOVA MAMA MIA BECICHER ECU MIC (TM) stă
ETAPA 4
ACSO FILIAŞI (DJ) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) stă
CSM LUGOJ (TM) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – ACS GHIRODA (TM)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) – ACS ŞIRINEASA (VL)
ETAPA 5
ACS ŞIRINEASA (VL) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
ACS GHIRODA (TM) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CSM LUGOJ (TM) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
ETAPA 6
ACSO FILIAŞI (DJ) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CSM LUGOJ (TM) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) stă
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – ACS GHIRODA (TM)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ETAPA 7
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CNS CETATE DEVA (HD)
ACS GHIRODA (TM) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – CSM LUGOJ (TM)
ETAPA 8
ACSO FILIAŞI (DJ) – CSM LUGOJ (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) stă
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CNS CETATE DEVA (HD) – ACS GHIRODA (TM)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
ETAPA 9
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ACS GHIRODA (TM) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CSM LUGOJ (TM) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ETAPA 10
ACSO FILIAŞI (DJ) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CSM LUGOJ (TM)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) stă
ACS ŞIRINEASA (VL) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – ACS GHIRODA (TM)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
ETAPA 11
CS U CRAIOVA 2 (DJ)ACSO FILIAŞI (DJ)
ACS GHIRODA (TM) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
ACS ŞIRINEASA (VL) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
CSM LUGOJ (TM) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
ETAPA 12
ACSO FILIAŞI (DJ) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – CSM LUGOJ (TM)
CNS CETATE DEVA (HD) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) stă
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) – ACS GHIRODA (TM)
ETAPA 13
ACS GHIRODA (TM) – ACSO FILIAŞI (DJ)
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – ACS ŞIRINEASA (VL)
CSM LUGOJ (TM) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
ETAPA 14
ACSO FILIAŞI (DJ) – CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR)
CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ) – AFC HERMANNSTADT 2 (SB)
CNS CETATE DEVA (HD) – CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR)
ACS ŞIRINEASA (VL) – CSM LUGOJ (TM)
CS MILLENIUM GIARMATA (TM) – CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM)
CS ŞOIMII LIPOVA (AR) – CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM)
CS U CRAIOVA 2 (DJ) stă
ACS GHIRODA (TM) – CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS)
ETAPA 15
CSM ŞCOLAR REŞIŢA (CS) – ACSO FILIAŞI (DJ)
ACS GHIRODA (TM) stă
CS NUOVA MAMA MIA BECICHERECU MIC (TM) – CS U CRAIOVA 2 (DJ)
CENTRUL NAŢIONAL DE PREGĂTIRE TIMIŞOARA (TM) – CS ŞOIMII LIPOVA (AR)
CSM LUGOJ (TM) – CS MILLENIUM GIARMATA (TM)
CS GLORIA LUNCA TEUZ CERMEI (AR) – ACS ŞIRINEASA (VL)
AFC HERMANNSTADT 2 (SB) – CNS CETATE DEVA (HD)
CS NAŢIONAL SEBIŞ (AR) – CS INTERNAŢIONAL BĂLEŞTI (GJ)

Ajuta si tu Jurnal de Craiova !
Conținutul website-ului Jurnal de Craiova este destinat exclusiv informării publice. Toate informaţiile publicate pe acest site de către Jurnal de Craiova sunt protejate de către dispoziţiile legale incidente. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Dacă sunteţi interesaţi de preluarea ştirilor Jurnal de Craiova, vă rugăm să ne contactați folosind formularul Contact.

About Ciurezu Marian Bogdan

Ciurezu Marian Bogdan
Cine sunt eu ? Ceea ce vezi aici ! Sunt cel care a dat viata acestui proiect si ma bucur de fiecare clipa ! Jurnal de Craiova este o parte din mine si din viata mea ! Un proiect care incearca sa faca diferenta spunand lucrurilor pe nume ! De ce Jurnal de Craiova ? Pentru ca acest oras merita mult .. Multi inca nu realizeaza ce oras minunat avem ! Orasul merita o altfel de presa chiar daca online ! Adevarul ... trebuie sa fie cel care conteaza !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Verification: 405dde8e8be26555