Home / Sport / Fotbal / Fotbal / Liga a 5-a : A.S. PRIETENIA CRAIOVA – C.S. F.C. STIINTA MALU MARE 3 – 1 O victorie importanta pentru A.S. Prietenia Craiova !

Pe stadionul din Radovan , A.S. PRIETENIA CRAIOVA a castigat in etapa intermediara cu 3 – 1 impotriva echipei din Malu Mare . La pauza scorul a fost 2-0 pentru echipa condusa de Marian Voicu . In repriza secunda , dupa o ploaie torentiala , echipele au incercat sa se impuna . Echipa din Malu Mare a reusit sa revina in joc marcand unicul lor gol . In ultimele 10 minute dominarea echipei din Craiova si-a spus cuvantul iar cu 5 minute inainte de joc au inscris si golul 3 .

Dupa acest meci , echipa A.S. PRIETENIA CRAIOVA  a urcat pana pe locul 7 la doar 6 puncte de primul loc !

Pe stadionul din Radovan , A.S. PRIETENIA CRAIOVA a castigat in etapa intermediara cu 3 – 1 impotriva echipei din Malu…