Fotbal : Programul complet al echipei FC U Craiova din Liga 3 !

0
98
Fotbal : Programul complet al echipei FC U Craiova din Liga 3 ! 1
Tabloul echipelor promovate in noul sezon Liga 3

La sediul FRF a avut loc astazi tragerea la sorti a programului Ligii a 3 a. Cele trei echipe din Dolj, sunt repartizate in Seria a 3 a.  In prima etapa din Liga a 3 a, FC U Craiova  va juca acasa cu Atletic Bradu, CSU 2 Craiova va juca in deplasare la Astra 2, iar ACSO Filiasi evolueaza tot in deplasare la Unirea Bascov.
Va prezentam programul intreg al Seriei 3 din Liga 3 :

Etapa 1

ACS SR MUNICIPAL BRASOV – AS FC PUCIOASA
FC U CRAIOVA  – CS ATLETIC BRADU
SC FC VOLUNTARI SA 2 – CSM FLACARA MORENI
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – ACS VIITORUL DOMNESTI
AFCM ALEXANDRIA – AFC HERMANNSTADT 2
ACS FLACARA HOREZU – CS SPORTING ROSIORI 2008
AFC ASTRA 2 – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
ACS UNIREA BASCOV – ACSO FILIASI

Etapa 2

AS FC PUCIOASA – ACSO FILIASI
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – ACS UNIREA BASCOV
CS SPORTING ROSIORI 2008 – AFC ASTRA 2
AFC HERMANNSTADT 2 – ACS FLACARA HOREZU
ACS VIITORUL DOMNESTI – AFCM ALEXANDRIA
CSM FLACARA MORENI – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE
CS ATLETIC BRADU – SC FC VOLUNTARI SA 2
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – FC U CRAIOVA 

Etapa 3

FC U CRAIOVA – AS FC PUCIOASA
SC FC VOLUNTARI SA 2 – ACS SR MUNICIPAL BRASOV
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – CS ATLETIC BRADU
AFCM ALEXANDRIA – CSM FLACARA MORENI
ACS FLACARA HOREZU – ACS VIITORUL DOMNESTI
AFC ASTRA 2 – AFC HERMANNSTADT 2
ACS UNIREA BASCOV – CS SPORTING ROSIORI 2008
ACSO FILIASI – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2

Etapa 4

AS FC PUCIOASA – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
CS SPORTING ROSIORI 2008 – ACSO FILIASI
AFC HERMANNSTADT 2 – ACS UNIREA BASCOV
ACS VIITORUL DOMNESTI – AFC ASTRA 2
CSM FLACARA MORENI – ACS FLACARA HOREZU
CS ATLETIC BRADU – AFCM ALEXANDRIA
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE
FC U CRAIOVA – SC FC VOLUNTARI SA 2

Citeste si :  Fotbal : Calificare dupa penalty-uri in turul 4 al Cupei Romaniei pentru Universitatea Craiova !

Etapa 5

SC FC VOLUNTARI SA 2 – AS FC PUCIOASA
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – FC U CRAIOVA
AFCM ALEXANDRIA – ACS SR MUNICIPAL BRASOV
ACS FLACARA HOREZU – CS ATLETIC BRADU
AFC ASTRA 2 – CSM FLACARA MORENI
ACS UNIREA BASCOV – ACS VIITORUL DOMNESTI
ACSO FILIASI – AFC HERMANNSTADT 2
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – CS SPORTING ROSIORI 2008

Etapa 6

AS FC PUCIOASA – CS SPORTING ROSIORI 2008
AFC HERMANNSTADT 2 – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
ACS VIITORUL DOMNESTI – ACSO FILIASI
CSM FLACARA MORENI – ACS UNIREA BASCOV
CS ATLETIC BRADU – AFC ASTRA 2
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – ACS FLACARA HOREZU
FC U CRAIOVA – AFCM ALEXANDRIA
SC FC VOLUNTARI SA 2 – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE

Etapa 7

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – AS FC PUCIOASA
AFCM ALEXANDRIA – SC FC VOLUNTARI SA 2
ACS FLACARA HOREZU – FC U CRAIOVA
AFC ASTRA 2 – ACS SR MUNICIPAL BRASOV
ACS UNIREA BASCOV – CS ATLETIC BRADU
ACSO FILIASI – CSM FLACARA MORENI
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – ACS VIITORUL DOMNESTI
CS SPORTING ROSIORI 2008 – AFC HERMANNSTADT 2

Etapa 8

AS FC PUCIOASA – AFC HERMANNSTADT 2
ACS VIITORUL DOMNESTI – CS SPORTING ROSIORI 2008
CSM FLACARA MORENI – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
CS ATLETIC BRADU – ACSO FILIASI
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – ACS UNIREA BASCOV
FC U CRAIOVA – AFC ASTRA 2
SC FC VOLUNTARI SA 2 – ACS FLACARA HOREZU
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – AFCM ALEXANDRIA

Articolul continua dupa recomandari
Citeste si :  Ovidiu Dananae , FC U Craiova : Multumesc suporterilor care au fost alaturi de noi!

STIREA TA - Dacă esti martorul unor evenimente deosebite, fotografiaza, filmeaza si trimite-le prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.

Etapa 9

AFCM ALEXANDRIA – AS FC PUCIOASA
ACS FLACARA HOREZU – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE
AFC ASTRA 2 – SC FC VOLUNTARI SA 2
ACS UNIREA BASCOV – FC U CRAIOVA
ACSO FILIASI – ACS SR MUNICIPAL BRASOV
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – CS ATLETIC BRADU
CS SPORTING ROSIORI 2008 – CSM FLACARA MORENI
AFC HERMANNSTADT 2 – ACS VIITORUL DOMNESTI

Etapa 10

AS FC PUCIOASA – ACS VIITORUL DOMNESTI
CSM FLACARA MORENI – AFC HERMANNSTADT 2
CS ATLETIC BRADU – CS SPORTING ROSIORI 2008
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
FC U CRAIOVA – ACSO FILIASI
SC FC VOLUNTARI SA 2 – ACS UNIREA BASCOV
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – AFC ASTRA 2
AFCM ALEXANDRIA – ACS FLACARA HOREZU

Etapa 11

ACS FLACARA HOREZU – AS FC PUCIOASA
AFC ASTRA 2 – AFCM ALEXANDRIA
ACS UNIREA BASCOV – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE
ACSO FILIASI – SC FC VOLUNTARI SA 2
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – FC U CRAIOVA
CS SPORTING ROSIORI 2008 – ACS SR MUNICIPAL BRASOV
AFC HERMANNSTADT 2 – CS ATLETIC BRADU
ACS VIITORUL DOMNESTI – CSM FLACARA MORENI

Etapa 12

AS FC PUCIOASA – CSM FLACARA MORENI
CS ATLETIC BRADU – ACS VIITORUL DOMNESTI
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – AFC HERMANNSTADT 2
FC U CRAIOVA – CS SPORTING ROSIORI 2008
SC FC VOLUNTARI SA 2 – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – ACSO FILIASI
AFCM ALEXANDRIA – ACS UNIREA BASCOV
ACS FLACARA HOREZU – AFC ASTRA 2

Citeste si :  Fotbal / Liga Doljului - Eduard Dina , FC U Craiova : Ne-am indeplinit obiectivul sa castigam meciul

Etapa 13

AFC ASTRA 2 – AS FC PUCIOASA
ACS UNIREA BASCOV – ACS FLACARA HOREZU
ACSO FILIASI – AFCM ALEXANDRIA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE
CS SPORTING ROSIORI 2008 – SC FC VOLUNTARI SA 2
AFC HERMANNSTADT 2 – FC U CRAIOVA
ACS VIITORUL DOMNESTI – ACS SR MUNICIPAL BRASOV
CSM FLACARA MORENI – CS ATLETIC BRADU

Etapa 14

AS FC PUCIOASA – CS ATLETIC BRADU
ACS SR MUNICIPAL BRASOV – CSM FLACARA MORENI
FC U CRAIOVA – ACS VIITORUL DOMNESTI
SC FC VOLUNTARI SA 2 – AFC HERMANNSTADT 2
AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE – CS SPORTING ROSIORI 2008
AFCM ALEXANDRIA – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2
ACS FLACARA HOREZU – ACSO FILIASI
AFC ASTRA 2 – ACS UNIREA BASCOV

Etapa 15

ACS UNIREA BASCOV – AS FC PUCIOASA
ACSO FILIASI – AFC ASTRA 2
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2 – ACS FLACARA HOREZU
CS SPORTING ROSIORI 2008 – AFCM ALEXANDRIA
AFC HERMANNSTADT 2 – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MAGURELE
ACS VIITORUL DOMNESTI – SC FC VOLUNTARI SA 2
CSM FLACARA MORENI – FC U CRAIOVA
CS ATLETIC BRADU – ACS SR MUNICIPAL BRASOV

Lasa un comentariu aici !

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.