Fotbal/Rezumat Liga 2

0
122

In aceasta etapa avem catvea meciuri intresante pe care le puteti vedea mai jos:Fotbal/Rezumat Liga 2 1

 

Chindia Târgovişte – Sportul Snagov
Echipa de fotbal Chindia Târgovişte aflata pe locul 3 va avea Sambata aceasta meci cu echipa Sportul Snagov
echipa care este pe locul 9 in clasament.

Metaloglobus Bucureşti – FC Argeş
Echipa Metaloglobus Bucureşti aflata pe locul 15 se va confrunta cu echipa FC Argeş
care este pe locul 8.

Academica Clinceni – Dacia Unirea Brăila
Echipa Academia Clinceni care este pe locul 5 se va confrunta cu echipa Dacia Unirea Brăila
care este pe locul 10.

Citeste si :  Fotbal : Tineretul Poiana Mare a ales sa piarda meciul la masa verde . Motivul este unul ... incredibil !

CS Baloteşti – Luceafărul Oradea
Echipa CS Baloteşti care este pe locul 20 va disputa viitorul meci cu echipa Luceafărul Oradea
aflata pe locul 19.
CS Afumaţi – Foresta Suceava          Fotbal/Rezumat Liga 2 1
Echipa CS Afumaţi care este pe locul 14 se va confrunta cu echipa Foresta Suceava echipa care se afla
pe locul 18.

Dunărea Călăraşi – Ştiinţa Miroslava
Echipa Dunarea Călăraşi echipa aflata pe locul 2 va disputa viitorul meci cu echipa Ştiinţa Miroslava
echipa aflata pe locul 17

Citeste si :  Fotbal : Debut cu dreptul pentru Universitatea Craiova in cantonamentul din Austria !

Olimpia Satu Mare – ASU Politehnica Timişoara
Echipa Olimpia Satu Mare care se afla pe locul 12 va disputa viitorul meci cu echipa ASU Politehnica Timişoara
echipa situata pe locul 11.

AFC Hermannstadt – Ripensia Timişoara
Echipa AFC Hermannstadt care ocupa locul 1 va disputa viitorul meci cu echipa Ripensia Timişoara
aflata pe locul 6.

 

UTA Arad – Pandurii Târgu Jiu
Echipa UTA Arad aflata pe locul16 va disputa viitorul meci cu echipa Pandurii Târgu Jiu
aflata pe locul 13.

CS Mioveni – ASA Târgu Mureş
Echipa CS Mioveni aflata pe locul 7 va disputa meciul viitor cu echipa ASA Târgu Mureş care
se afla pe locul 4.

Citeste si :  Fotbal : Tragedie in fotbalul romanesc! Un mare antrenor a incetat din viata!

1 AFC Hermannstadt
2 Dunărea Călăraşi
3 Chindia Târgovişte
4 ASA Târgu Mureş
5 FC Academica Clinceni
6 Ripensia Timişoara
7 CS Mioveni
8 FC Argeş
9 Sportul Snagov
10 Dacia Unirea Brăila
11 ASU Politehnica Timişoara
12 Olimpia Satu Mare
13 Pandurii Târgu Jiu
14 CS Afumaţi
15 Metaloglobus Bucureşti
16 UTA Arad
17 Ştiinţa Miroslava
18 Foresta Suceava
19 Luceafărul Oradea
20 CS Baloteşti

 

Lasa un comentariu aici !

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.